За розповсюдження газети з сепаратистськими закликами мешканці Кривого Рогу проведуть 5 років за гратами

Вироком Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу чотирьох місцевих мешканців засуджено за неодноразові посягання на територіальну цілісність і недоторканість України (ч.2 ст.110 КК України).

  Так, 31-річний криворожанин, у травні минулого року, через соціальну Інтернет-мережу отримав від представника терористичної організації «ДНР» пропозицію розповсюдити на території міста друковане сепаратистське видання - газету «Новороссия». Погодившись на пропозицію, він залучив до цієї діяльності ще двох 55-річних чоловіків та 47-річну жінку. Видання отримувалось ними за допомогою пошти та розповсюджувалось серед місцевого населення; за період червня - липня 2014 року ними було отримано понад 2000 примірників вказаної газети, а наприкінці липня минулого року їх протиправна діяльність була припинена правоохоронцями.

Державне обвинувачення у вказаному кримінальному провадженні підтримувалось прокуратурою м. Кривого Рогу. Свою провину зловмисники не визнали, проте державним обвинуваченням її повністю доведено. Судом їм призначено покарання у вигляді 5 та 5 з половиною років позбавлення волі.

 
 
 
Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 966