ПРИЙМАННЯ ЗАПИТІВ ТА НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ ТА ЗАПИТУВАЧІ ІНФОРМАЦІЇ!

У зв’язку з воєнним станом у державі, карантином, встановленим на усій території України Постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211, інформуємо про тимчасовий порядок приймання звернень та запитів Дніпропетровською обласною прокуратурою.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.

У зв’язку з цим на час дії карантину ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЕНО.

Звернутися до Дніпропетровської обласної прокуратури Ви можете:

1) із  зверненнями:                                   

-        поштою (49044 м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 38);

-        електронною поштою: [email protected];

-        за телефоном «гарячої лінії» (056) 718-14-55;

-   через «Скриньку для вхідної кореспонденції», встановлену у приміщенні обласної прокуратури (центральний вхід).

 

2) із запитами на публічну інформацію:

-        поштою (49044 м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 38);

-        електронною поштою: [email protected];

-        за  телефоном  (056) 718-14-69;

-   через «Скриньку для вхідної кореспонденції», встановлену у приміщенні обласної прокуратури (центральний вхід).

 

Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

 

Електронні поштові адреси окружних прокуратур для надсилання запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

 

N з/п

Прокуратура

Адреса електронної пошти

1.

Західна окружна

прокуратура м. Дніпра

 

[email protected]

2.

Лівобережна окружна прокуратура м. Дніпра 

[email protected]

3.

Правобережна окружна прокуратура м. Дніпра 

[email protected]

4.

Центральна окружна прокуратура м. Дніпра 

[email protected]

5.

Жовтоводська

окружна прокуратура

 

[email protected]

6.

Кам’янська

окружна прокуратура

 

[email protected]

7.

Криворізька південна окружна прокуратура

 

[email protected]

8.

Криворізька північна

окружна прокуратура

 

[email protected]

9.

Криворізька східна

окружна прокуратура

 

[email protected]

10.

Криворізька центральна окружна прокуратура 

[email protected]

11.

Нікопольська

окружна прокуратура

 

[email protected]

12.

Новомосковська

окружна прокуратура

 

[email protected]

13.

Павлоградська

окружна прокуратура

 

[email protected]

 

14.

Першотравенська

окружна прокуратура

 

[email protected]

15.

Синельниківська

окружна прокуратура

 

[email protected]

16.

Слобожанська

окружна прокуратура

 

[email protected]

 

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ МАЄ МІСТИТИ  

(стаття 19 Закону):

 

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

 

 З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію Генеральною прокуратурою розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті «Забезпечення доступу до публічної інформації».

 

 Форма для подання запиту на отримання публічної інформації. 

 У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту відповідальним працівником відділу забезпечення доступу до публічної інформації, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.

 

 Інформація на запит надається безкоштовно.

Види інформації, якою володіє Дніпропетровська обласна прокуратура. За змістом: інформація про фізичну особу; інформація довідкового характеру; правова інформація; статистична інформація; інші види інформації.

Інформація про систему обліку, види інформації, що зберігається в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

 Наказ Генерального прокурора від 09.12.2020 № 578 «Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію та можуть міститися в документах органів прокуратури України».

Перелік відомостей, що становлять службову інформацію та можуть міститися в документах органів прокуратури України.

П Е Р Е Л І К

відомостей, що становлять службову інформацію та можуть

міститися в документах органів прокуратури України

(затверджений наказом Генерального прокурора від 09.12.2020 № 578)

До службової інформації належать:

1.      Відомості, що містяться в наказах та інших управлінських актах, а також доповідних записках, рапортах, довідках, інформаційних листах, аналізах, узагальненнях, документах прокурорського реагування, методичних документах, відомчій кореспонденції та інших документах, для створення яких використовується службова інформація та/або інформація, пов’язана з кримінальними провадженнями.

2.      Відомості, які містяться в актах приймання-передачі справ, документів та майна прокуратур, у межах, визначених законодавством.

3.      Відомості, здобуті під час здійснення нагляду за додержанням законів органами, які провадять оперативно-розшукову та контррозвідувальну діяльність, що не віднесені до секретної інформації.

4.      Відомості, які містять оперативні дані правоохоронних органів про кримінальні правопорушення та причетних до їх вчинення осіб.

5.      Відомості, які містяться в спеціальних повідомленнях про кримінальні правопорушення та надзвичайні події.

6.      Відомості щодо загроз безпеці життєдіяльності військових формувань, стану військових об’єктів, протидії замахам на підрив боєздатності військових формувань.

7.      Відомості стосовно засобів охорони, режимних вимог, а також із питань додержання законів під час здійснення нагляду за оперативно-розшуковою діяльністю органів та установ виконання покарань і попереднього ув’язнення.

8.      Відомості, одержані під час здійснення представницької діяльності, розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам держави.

9.      Відомості, отримані під час здійснення представницької діяльності, щодо законності при плануванні, формуванні, розміщенні та виконанні державного оборонного замовлення, а також стосовно накопичення, зберігання, використання та поповнення запасів державного резерву.

10.    Відомості, у яких розкриваються форми та методи здійснення прокурорської діяльності, тактика слідчих дій.

11.    Відомості, що містяться в матеріалах службових розслідувань.

12.    Відомості (за сукупністю), які зберігаються на матеріальних носіях інформаційної бази даних Єдиного реєстру досудових розслідувань.

13.    Відомості з питань мобілізаційної роботи в органах прокуратури України, у тому числі організації та стану мобілізаційної підготовки.

14.    Відомості щодо даних про пункти управління Офісу Генерального прокурора, обласних та спеціалізованих на правах обласних прокуратур (за окремими показниками).

15.    Відомості щодо оперативного чергування та оповіщення органів прокуратури, цивільного захисту та організації заходів переведення органів прокуратури на функціонування в умовах особливого періоду.

16.    Відомості (за сукупністю) про військовозобов’язаних співробітників, заброньованих за органами прокуратури, і працівників, які призвані на військову службу за мобілізацією та виконують завдання у сфері оборони держави.

17.    Відомості щодо працівників органів прокуратури України,
які отримали статус учасника бойових дій в ході антитерористичної
операції / операції об’єднаних сил, в тому числі наявні в матеріалах, пов’язаних із прийняттям рішень про надання такого статусу.

18.    Відомості про кількість і місця зберігання відомчої вогнепальної зброї та набоїв до неї.

19.    Відомості, які містяться в листах та інших матеріалах із питань оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації в органах прокуратури України.

20.    Відомості щодо номенклатури посад працівників органів прокуратури України, зайняття яких потребує допуску та доступу до державної таємниці.

21.    Відомості, одержані внаслідок листування з органами Служби безпеки України щодо надання допуску працівникам прокуратури до державної таємниці.

22.    Відомості щодо номенклатури секретних справ органів прокуратури України.

23.    Відомості, що містяться у звітах про стан забезпечення охорони державної таємниці.

24.    Відомості, наявні в довідках та листах із питань охорони державної таємниці, які не містять таємної інформації.

25.    Відомості (за сукупністю) про стан забезпечення охорони державної таємниці, які не становлять таємної інформації.

 

кількість переглядів: 206