Прокуратурою області за результатами перевірки до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 працівників установ виконання покарань

Органами прокуратури області виявлено численні порушення під час проведення перевірки щодо додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства, Законів України «Про охорону праці» та «Про оплату праці» працівниками установ виконання покарань області.

Встановлено, що з понад 4,5 тисяч працездатних засуджених реально забезпечені роботою лише 1,7 тис. осіб.

Однією з головних причин низького рівня працевлаштування засуджених є незабезпечення адміністраціями установ виконання покарань належного обсягу робіт для засуджених. До того ж, умови праці засуджених далеко не завжди відповідають нормам чинного законодавства, не проводиться індексація розміру мінімальної заробітної плати у зв’язку зі зміною індексу інфляції.

Управлінням Державної пенітенціарної служби України в області, адміністраціями Дніпропетровської та Павлоградської виправної колонії не організовано професійне навчання засуджених, що позбавляє їх права на отримання робочої професії.

Органами прокуратури області внесено 11 подань, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 працівників установ виконання покарань області.

 

Прес-служба прокуратури області   718-13-16

кількість переглядів: 2775