Прокуратура перевірила використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію Криворізької школи

Перевіркою встановлено, що в період часу з початку квітня до кінця травня 2013 року, після виконання певного обсягу робіт з реконструкції будівлі КЗШ № 18 для створення навчально-виховного комплексу, посадовою особою підрядного будівельного підприємства умисно внесено до офіційних документів хибні відомості щодо вартості проведених робіт та в подальшому надано підроблені документи до управління комунальної власності міста виконкому міської ради.

  У результаті вищевказаних злочинних дій посадової особи замовник робіт перерахував на розрахунковий рахунок підприємства за виконані роботи з реконструкції грошову суму, яка на 37 тис. грн. є більшою за достовірну, а підрядник, в свою чергу, отримавши зазначені кошти, витратив їх на власні потреби.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службове підроблення).

   Прокурором міста Кривого Рогу направлено позов до Дзержинського районного суду в інтересах міської ради  відносно посадової особи підприємства щодо відшкодування шкоди у сумі 37 тис. грн.

 

Прокуратура м. Кривого Рогу

кількість переглядів: 2087