Прокуратура викрила службових осіб теплопостачального підприємства, діями яких державі завдано збитків на 750 тис. грн.

Прокуратурою м. Кривого Рогу на одному з теплопостачальних підприємств виявлено факти неправомірного завищення вартості понесених ним витрат, що в подальшому стало підставою для незаконного здійснення розрахунків, внесення неправдивих відомостей з метою одержання відшкодування за рахунок субвенції з державного бюджету.


Крім того, в порушення Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України службові особи підприємства в межах терміну позовної давності не подали позовну заяву до суду про стягнення дебіторської заборгованості по рахунках з КЖП, що призвело до втрати боржника у зобов’язанні та до матеріальної шкоди державного підприємства.

У результаті незаконних дій службових осіб даного підприємства державі завдано збитків на суму понад 750 тис. грн.

Прокуратурою Кривого Рогу розпочато кримінальне провадження відносно посадових осіб підприємства за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Криворізького міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області, процесуальне керівництво – прокуратурою м. Кривого Рогу.

кількість переглядів: 1899