Трьох громадян України – прибічників «ДНР» - затримано за участь у терористичній організації та бойових діях проти України

Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому 15.12.2014 року слідчим відділом управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області відносно трьох громадян України за ч.1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній організації).

Встановлено, що уродженці Донецької області, 1969, 1980 та 1967 року народження, протягом травня-грудня поточного року, перебуваючи на території Донецької області, брали участь у злочинній діяльності терористичної організації «Донецька Народна Республіка», в тому числі у бойових діях проти Збройних Сил України.

У рамках кримінального провадження проведено обшук, під час якого в помешканні одного з вказаних громадян вилучено більше десятка гранат та патрони у кількості близько 250 штук.

Чоловіків затримано та повідомлено про підозру, їм загрожує позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

 Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області 718-13-16

кількість переглядів: 2467