За бездіяльність у надзвичайній ситуації до відповідальності притягнуто 5 міліціонерів Дніпродзержинська

За дорученням прокуратури Заводського району м. Дніпродзержинська до дисциплінарної відповідальності притягнуто п’ятьох працівників Заводського РВ Дніпродзержинського МУ ГУМВС України в області за грубе порушення вимог Закону України «Про міліцію».

Останні, отримавши повідомлення про перебування у квартирі малолітніх дітей 2010, 2012 та 2013 років народження, у безпорадному стані та без нагляду дорослих, що є небезпечним для їхнього життя та здоров’я, не вжили відповідних заходів для врятування малолітніх дітей та покинули місце події.

Пізніше, за втручання прокуратури та служби у справах дітей виконавчого комітету Заводської районної у місті Дніпродзержинську ради дітей госпіталізовано до лікувальних закладів міста у вкрай небезпечному для життя стані.

Також, прокуратурою Заводського району м. Дніпродзержинська розпочато кримінальне провадження відносно матері, яка залишила своїх дітей у небезпечному для життя стані за ч.1 ст.166 та ч.1 ст.135 КК України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною та залишення в небезпеці). Наразі їй повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

 
Прес-служба прокуратури області

718-13-16

кількість переглядів: 483