Посадові особи товариства заподіяли шкоду державі на суму понад 500 тисяч гривень. За даним фактом прокуратурою Саксаганського району м. Кривого Рогу розпочато досудове розслідування.

Прокуратурою Саксаганського району міста Кривого Рогу внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364-1 України - зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки.

Встановлено, що у листопаді 2012 року між  ТОВ  та Криворізькою міською радою укладено договір оренди земельної ділянки під будівництво автотранспортного підприємства, однак орендована земельна ділянка фактично використовувалась під розміщення автостоянки, шиномонтажу та кафе. При цьому товариство сплачувало орендну плату за землю протягом двох років з застосуванням понижуючого коефіцієнту, що застосовується для будівництва. Таким чином, місцевий бюджет недоотримав понад 500 000 грн. орендної плати, а сама земельна ділянка не використана за цільовим призначенням.

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Саксаганського району м. Кривого Рогу. 

 
 
 
Прокуратура м. Кривого Рогу                                
кількість переглядів: 2196