8 років за гратами проведе дніпропетровець за участь у діяльності терористичної організації «ЛНР»

У лютому 2016 року вироком Сватівського районного суду Луганської області мешканця Дніпропетровська засуджено до 8 років позбавлення волі за участь у діяльності терористичної організації та незаконне поводження з бойовими припасами (ч.1 ст.258-3 та ч.1 ст.263 КК України).

Так,  у травні 2014 року 36-річний громадянин добровільно вступив до незаконного воєнізованого формування «Кубанські козаки», що безпосередньо підпорядковується терористичній організації «ЛНР», та протягом місяця знаходився на посаді особистого охоронця керівника організації. У подальшому він вступив до так званого «Комітету державної безпеки «ЛНР» та, отримавши вогнепальну зброю, здійснював охорону будівлі.

Чоловіка було затримано правоохоронцями у Дніпропетровську наприкінці квітня 2015 року з бойовими припасами. Під час затримання у нього вилучили чотири гранати РГД-5 та гранату Ф-1 з запалами.

 Свою провину зловмисник визнав повністю. Суд, погодившись з позицією державного обвинувачення, яке підтримувалось прокуратурою Дніпропетровської області, призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

 
 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 1171