Колишнього керівника податкової інспекції у м. Дніпродзержинську (Кам’янське), через дії якого державі заподіяно 1,6 млн грн збитків, взято під варту (ВІДЕО, АУДІОЗАПИС)

Про це повідомив заступник прокурора Дніпропетровської області Юрій Черкашин.

Він зазначив, що прокуратурою області повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки колишньому в.о. начальника Дніпродзержинської ОДПІ, який наразі обіймає посаду заступника начальника державної податкової інспекції одного з районів м. Дніпра (ч.2 ст.364 КК України).

Встановлено, що податковою інспекцією під час перевірки одного з комунальних підприємств міста було виявлено факт не нарахування останнім податків на суму 1,6 млн. грн. Заступник начальника Дніпродзержинської ОДПІ та ревізор-інспектор  приховали цей факт, склавши неправдиві документи. Через такі дії податківців підприємство ухилилось від сплати податків до бюджету на вказану суму.

Наразі ревізора-інспектора вже засуджено за зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України); судовий розгляд справи відносно колишнього заступника начальника Дніпродзержинської ОДПІ за цією ж статтею триває. Проте під час слідства обидва податківці зазначили, що вказаний злочин вони скоїли за вказівкою свого керівника – в.о. начальника Дніпродзержинської ОДПІ.

За результатами проведення комплексу слідчо-розшукових дій, у тому числі й негласних, було доведено вину посадовця у наданні злочинних вказівок.

14 липня 2016 року колишнього керівника податкової інспекції відсторонено від займаної посади та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Під час проведення обшуків за місцем його мешкання вилучено документи, які стосуються проведення вищезазначеної податкової перевірки комунального підприємства.

Досудове розслідування триває.
 

 

Прес-служба прокуратури області

718-13-16
кількість переглядів: 1609