Щодо інциденту за участі першого заступника прокурора області Романа Соскова

У неділю, 26 лютого 2017 року перший заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Сосков під час керування автомобілем «Toyota Prado» був зупинений працівниками патрульної поліції.

Після зупинки поліцейські запропонували першому заступнику прокурора області пройти тест на наявність алкоголю у організмі, на що останній погодився. Результати тесту виявилися позитивними, патрульними складено відносно нього протокол про адміністративне правопорушення за ч.1ст.130 КУпАП.

У зв’язку з цим Роман Сосков, будучи впевненим, що не вживав алкоголю сідаючи за кермо автомобілю, вирішив пройти медичне обстеження, здавши аналіз крові у КЗ «Дніпропетровський наркологічний диспансер ДОР». Згідно висновків проведеного медичного обстеження у його крові ані алкогольних, ані наркотичних та інших речовин не виявлено.

За даним фактом прокуратурою Дніпропетровської області проводиться  службове розслідування (перевірка).

Також, з метою проведення об’єктивного розслідування даного інциденту, Романом Сосковим подано рапорт на ім’я Генерального прокурора України про відсторонення від виконання службових обов’язків на час проведення розслідування.

Зазначеним автомобілем Роман Сосков користується з 2012 року, про що є відповідні відмітки у його декларації про доходи у Єдиному державному реєстрі декларацій.

 
 

Прес-служба прокуратури області

718-13-16
кількість переглядів: 6841