Прокуратура викрила схему витрачання бюджетних коштів при проведенні тендерів та вимагає відміни процедури закупівлі у суді

Прокуратурою Дніпропетровської області до господарського суду Дніпропетровської області пред’явлено позовну заяву в інтересах держави в особі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України до одного з комунальних підприємств Дніпровської міської ради, а також товариства з обмеженою відповідальністю  про визнання рішення тендерного комітету комунального підприємства та договору, укладеного за результатами процедури закупівлі з товариством, недійсними.

Так, під час моніторингу електронної системи закупівель «PROZZORO» з’ясовано, що комунальним підприємством Дніпровської міської ради  проведено відкриті торги на закупівлю послуг колекторських агентств, за результатами яких переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю, з яким укладено договір про надання юридичних послуг на суму понад 1,5 млн. грн.

Разом з тим встановлено, що в порушення Закону України «Про публічні закупівлі» уповноважена особа замовника – заступник тендерного комітету комунального підприємства, в.о. директора зазначеного підприємства, є пов’язаною особою з товариством – переможцем відкритих торгів. Крім того, встановлено невідповідність переможця закупівлі кваліфікаційним критеріям, встановленим замовником у тендерній документації.

Наразі справа перебуває у провадженні господарського суду Дніпропетровської області.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

718-13-16
кількість переглядів: 10439