У Новомосковську припинено роботу грального закладу

Новомосковською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом зайняття гральним бізнесом (ч.1 ст.203-2 КК України).

Встановлено, що в одному з приватних будинків у м. Новомосковськ функціонував незаконний гральний заклад. Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронцями вилучено 12 гральних автоматів, 11 системних блоків з моніторами та відеореєстратор. Загальна сума вилученого майна складає 70 тисяч гривень. На момент проведення обшуку у вказаному приміщенні перебувало п’ятеро відвідувачів.

Наразі встановлюються особи, які організували та прикривали вказану діяльність та вживаються заходи щодо притягнення їх до відповідальності. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Слід зазначити, що правоохоронцями вже не в перший раз припиняється діяльність вказаного закладу: до суду скеровано обвинувальний акт відносно місцевої мешканки, яка на протязі 2016 року забезпечувала діяльність даного закладу.

 
 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

718-13-16
кількість переглядів: 7861