У Дніпрі за поданням прокуратури звільнено з посади суддю Дніпропетровського окружного адміністративного суду

За поданням прокуратури Дніпропетровської області суддю Дніпропетровського окружного адміністративного суду притягнуто до дисциплінарної відповідальності та звільнено з посади.

Так, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду, вирішуючи спір по суті позовних вимог, повністю проігнорував характер спірних правовідносин, не встановив обставин, що мають значення для справи, а судовий розгляд відбувався за відсутності зацікавлених осіб – власників та іпотекодержателів спірного нерухомого майна, внаслідок чого підприємства були незаконно позбавлені права власності та права іпотеки на вказане майно.

Прокуратурою доведено, що дії судді супроводжувалися грубими порушеннями норм матеріального і процесуального права, а сам судовий розгляд мав формальний (фіктивний) характер, який не мав на меті об’єктивне з’ясування всіх обставин справи для справедливого вирішення спору.   

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя, погодившись з доводами прокуратури області, притягнула суддю до дисциплінарної відповідальності та застосувала до нього дисциплінарне стягнення у вигляді подання про звільнення з посади.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 8464