Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
На Дніпропетровщині організована злочинна група осіб, які під час здійснення ремонту доріг спричинили державі збитки у понад 4,3 млн грн, опинилися на лаві підсудних

Так, між комунальним підприємством Тернівської міської ради та приватним підприємством укладено договори на виконання капітального та поточного ремонту будівель, споруд, доріг та інших робіт у м. Тернівка.

Встановлено, що засновник приватного підприємства, діючи у складі організованої групи з директором вказаного підприємства, службовою особою, яка здійснювала технічний нагляд за будівництвом, та своїм братом, який фактично керував діями злочинної групи, умисно, з корисливих мотивів значно зменшили обсяги фактично виконаних робіт, які, крім того, не  відповідали вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва (підприємство фактично не здійснило роботи щодо закладки у дорожнє покриття вирівнюючого слою щебеню, а також завищувало вартість закупки асфальтно-бетонної суміші).

Загалом у період 2016-2017 років встановлено 10 епізодів злочинної діяльності вказаних осіб (ремонт 10 доріг). Загальна сума спричинених збитків – понад 4,3 млн грн.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 8595