У Дніпрі за одержання хабара посадовець Державної санітарно-епідеміологічної служби та його спільниця сплатять штраф

Вироком Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська головного спеціаліста одного з відділів Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в області та його спільницю визнано винними в одержанні неправомірної вигоди.

Так, у грудні 2015 року до вказаних осіб звернувся приватний підприємець з метою отримання дозвільних документів на виробництво та реалізацію виробів з поліпропілену у місті Дніпрі. За оформлення документів посадовець запропонував громадянину надати йому неправомірну вигоду у сумі 15 000 гривень.

У лютому 2016 року під час одержання частини вказаних грошових коштів зловмисників було викрито правоохоронними органами.

Свою вину підсудні визнали повністю. Обвинувачення підтримувалось Дніпропетровською місцевою прокуратурою №4.

За скоєння кримінального правопорушення за ч.1 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою) посадовцю Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в області суд призначив покарання у вигляді 20400 гривень штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням функцій представника влади на строк 2 роки.

Його спільниця за скоєння злочину, передбаченого ч.5 ст.27 ч.1 ст.368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди), теж сплатить штраф у сумі 20400 гривень.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 6814