На Дніпропетровщині за втручання прокуратури недобросовісний орендар змушений повернути громаді нежитлове приміщення вартістю понад 380 тис грн

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Криворізької місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Управління комунальної власності міста виконкому Криворізької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення заборгованості, розірвання договору оренди та повернення комунального майна вартістю понад 380 тис грн.

Встановлено, що у листопаді 2016 року між Криворізькою міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди нежитлового приміщення площею 54,6 кв.м. для використання в якості службового приміщення спортсменами хокейного клубу.

Проте орендар порушив умови договору та систематично не сплачував орендну плату, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 17 тис грн.

Наразі за втручання прокуратури вказаний договір оренди розірвано, підприємство змушене повернути приміщення територіальній громаді та сплатити борг у повному обсязі.

 
 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 8480