На Дніпропетровщині судитимуть директора державного підприємства, дії якого спричинили громаді збитки у сумі майже 180 тис грн

Криворізькою місцевою прокуратурою №3 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього директора державного підприємства за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Так, у грудні 2011 року обвинувачений, займаючи посаду директора державного підприємства, уклав з фізичними особами трудові договори на виконання робіт щодо розробки схеми планування території Криворізького району (характеристика географічного розташування, демографія району, промисловість, природні ресурси, екологічні умови, тощо) на суму понад 60 тис грн.

Водночас посадовець уклав аналогічний договір з товариством з обмеженою відповідальністю на виконання тих самих робіт на суму майже 180 тис грн.

Встановлено, що вказані роботи фактично виконувались фізичними особами, а товариству з обмеженою відповідальністю безпідставно перераховано грошові кошти за неіснуючі послуги.

Таким чином директор державного підприємства, зловживаючи службовим становищем та діючи в інтересах третіх осіб, спричинив державі збитки у розмірі майже 180 тис грн.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 8854