У Кам’янському колишній в’язень, який посеред ночі обстрілював кіоски та поранив перехожу, опинився на 5 років за ґратами

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокуратури області та скасував вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання 36-річному громадянину за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 КК України (хуліганство).

Так, у травні 2016 року у нічний час доби раніше судимий чоловік, будучи у стані алкогольного сп’яніння, здійснив безладні постріли в бік торгових кіосків у місті Кам’янське. Кулі вогнепальної зброї потрапили не лише у прилеглі кіоски, а й у тротуарну плитку, автомобіль та обличчя перехожої.

Вироком Заводського районного суду м. Дніпродзержинська громадянина визнано винним у скоєнні вказаного злочину та призначено покарання - 3 роки 2 місяці за ґратами з конфіскацією особисто належного майна.

Прокуратура не погодилась з таким рішенням суду, вимагаючи більш суворого покарання.

Апеляційний суд Дніпропетровської області погодився з доводами прокуратури та призначив обвинуваченому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 8168