Посадовець міськради Дніпра відповідатиме за неіснуючий ремонт фасадів житлових будинків, який коштував державі більш ніж 21 млн грн

Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора одного з департаментів Дніпровської міської ради, який підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.1 ст.366 КК України (зловживання владою або службовим становищем; службове підроблення).

Так, у липні 2017 року між Дніпровською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю (підрядником) укладено договір на виконання капітального ремонту та архітектурного освітлення головних фасадів житлових будинків по проспекту Д.Яворницького, вулиці Харківської та площі Вокзальної у м.Дніпро.

Зловживаючи службовим становищем, директор департаменту міської ради затвердив та видав для оплати Державній казначейській службі завідомо неправдиві офіційні документи про нібито виконання вказаних робіт, достовірно знаючи, що насправді вони не виконувались. Через це з бюджету безпідставно перераховано підприємству понад 21 млн. грн.  

Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів. Досудове розслідування триває.

Як повідомлялось раніше, директор підприємства-підрядника, яке виконало зазначені роботи лише «на папері», перебуває на лаві підсудних. Йому інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст.364-1 та ч.1 ст.366 КК України.

 
 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 7594