У Дніпрі судитимуть 4 членів організованого злочинного угруповання, які скоїли низку квартирних крадіжок на суму 72 тис грн

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно чотирьох учасників злочинного угруповання за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, скоєна організованою групою).

Так,  четверо дніпрян  віком від 26 до 40 років, зорганізувавшись у стійке злочинне угруповання та використовуючи заздалегідь підготовлені механізми, інструменти і предмети (ключі, відмички, фомки та ін.), у період з серпня 2017 по кінець лютого 2018 рр. здійснили низку крадіжок майна громадян шляхом проникнення до їх житлових помешкань.

Зловмисники викрадали як норкові шуби, ювелірні прикраси чи побутову техніку, так і жіночу парфумерію, постільну білизну та їжу, спричинивши господарям збитки на суму понад 72 000 грн.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 

Довідково: санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

 
Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 5717