У Дніпрі тричі судимий мешканець міста знову опинився на лаві підсудних

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №4 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 26-річного громадянина за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.186, ч.2 ст.125, ч.1 ст.308 та ч.2 ст.307 КК України (грабіж; умисне легке тілесне ушкодження; привласнення, зберігання та збут наркотичних засобів, психотропних речовин).

Встановлено, що тричі судимий чоловік, маючи незняту та непогашену судимість, відповідних висновків для себе не зробив, на шлях виправлення не став та продовжив скоювати злочини.

Так, у липні 2018 року біля житлового будинку у місті Дніпрі колишній в’язень наніс перехожому ногами та руками удари по тілу, спричинивши йому легкі тілесні ушкодження. Не зупиняючись на досягнутому, біля того ж будинку зловмисник напав на лікаря та заволодів її сумкою з лікарськими засобами, серед яких 4 ампули з розчином «Морфін 1%» та 2 ампули «Діазепекс 0,5%», які містять наркотичні та психотропні речовини. У подальшому вказані ампули чоловік збув знайомому громадянину.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 
 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 4836