На Дніпропетровщині за втручання прокуратури буде знесено незаконно побудовану газозаправну станцію

Прокуратурою Дніпропетровської області оскаржено рішення Петриківського районного суду Дніпропетровської області, яким відмовлено органу місцевого самоврядування в задоволенні позову про зобов’язання фізичну особу знести незаконно побудовану газозаправну станцію.

Так, Курилівська селищна рада Петриківського району Дніпропетровської області звернулась до вказаного суду з позовом про зобов’язання фізичної особи знести незаконно побудовану газозаправну станцію. Вказана станція є об’єктом підвищеної небезпеки, проте її будівництво здійснено без будь-яких дозвільних документів.

Судом першої інстанції в задоволенні позову органу місцевого самоврядування відмовлено. Селищна рада це рішення не оскаржувала, у зв’язку з чим відповідну апеляційну скаргу було подано прокуратурою Дніпропетровської області.

Дніпровський апеляційний суд, підтримавши позицію прокуратури, скасував незаконне судове рішення та зобов’язав фізичну особу знести незаконно побудовану газозаправну станцію, розташовану на земельній ділянці, що перебуває у комунальній власності.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 2666