У Кривому Розі троє приятелів, які під виглядом орендарів скоювали квартирні крадіжки, опинились за ґратами

Саксаганським районним судом м. Кривого Рогу винесено вирок трьом громадянам, які за допомогою підроблених документів скоювали квартирні крадіжки.

Встановлено, що у грудні 2016 року раніше судимий чоловік разом з приятелем знайшли паспорт громадянина України та посвідчення учасника бойових дій, вклеїли свої фотокартки для подальшого використання у злочинній діяльності.

Так, пред’являючи підроблені документи, обвинувачені домовлялись з мешканцями міста Кривого Рогу щодо оренди житла, а далі, проникши у квартири, разом зі ще одним знайомим таємно викрадали майно господарів (холодильники, пральні машини, телевізори та інше).

Умисними діями чоловіки спричинили двом потерпілим шкоди на загальну суму майже 10 тис грн.

Свою вину зловмисники визнали повністю. Обвинувачення підтримувалось Криворізькою місцевою прокуратурою №3.

За скоєння злочинів, передбачених ч.3 ст.185 та ч.1,4 ст.358 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинене за попередньою змовою групою осіб; підроблення та використання підроблених документів), одного з чоловіків засуджено до 4 з половиною років позбавлення волі, а його спільника – до трьох років ув’язнення. Крім того, їх приятель за крадіжки теж проведе 4 з половиною років за ґратами.

 
 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 161