На Дніпропетровщині судитимуть членів організованої групи, які масово виготовляли фальсифіковане дизельне пальне

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно членів організованої групи, які займались  протиправною діяльністю, пов’язаною із незаконним виготовленням підакцизних товарів.

Так, з початку серпня 2017 по серпень 2018 року троє громадян, вступивши у попередню змову, без відповідних дозвільних документів та ліцензій відкрили підпільний цех з незаконного виготовлення підакцизних нафтопродуктів (дизельне пальне) з метою подальшого збуту.

Обвинувачені здійснювали закупівлю мазуту, нафти та інших необхідних компонентів, за допомогою вантажних транспортних засобів перевозили на територію підпільного переробного заводу в м. Кривому Розі, де, використовуючи обладнання, масово виготовляли фальсифіковане дизельне пальне. 

Наразі одного з них судитимуть за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.27, ч.3 ст.28 та ч.2 ст.204 КК України (організація та керівництво незаконного виготовлення підакцизного товару, вчинене у складі організованої групи).

Його двоє спільників опинилися на лаві підсудних як виконавці у складі організованої групи (ч.3 ст.28, ч.2 ст.204 КК України).

Судовий розгляд кримінального провадження триває.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 934