На Дніпропетровщині прокуратура домоглася більш суворого покарання для 25-річного громадянина за скоєння ряду злочинів

Дніпровським апеляційним судом підтримано позицію прокуратури та скасовано вирок суду першої інстанції, яким 25-річного громадянина звільнено від відбування покарання з іспитовим строком за скоєння злочинів, передбачених ч.1 ст.162, ч.1 ст.186, ч.1 ст.125 та ч.2 ст.289 КК України (порушення недоторканності житла, грабіж, умисне легке тілесне ушкодження, незаконне заволодіння транспортним засобом).

Встановлено, що у березні 2018 року близько опівночі вказаний молодик незаконно проник до будинку в с. Українка Апостолівського району, наніс господарці тілесні ушкодження та заволодів її телевізором.

Далі, виходячи з будинку, обвинувачений побачив чоловіка похилого віку, біля якого стояв мопед марки «Дельта». Заради легкої наживи зловмисник наніс потерпілому не менше 6 ударів кулаками та ногами в обличчя, після чого на викраденому транспортному засобі з місця злочину зник.

Свою вину підсудний визнав повністю. Обвинувачення підтримувалось Нікопольською місцевою прокуратурою.

Вироком Апостолівського районного суду Дніпропетровської області чоловіка визнано винним у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, проте звільнено від відбування покарання з іспитовим строком - 3 роки.

Прокуратура не погодилась з таким рішенням суду, вимагаючи більш суворого покарання.

Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, скасував вирок суду першої інстанції та призначив зловмиснику покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 874