У Дніпрі за несвоєчасне подання декларацій депутат районної ради та колишній працівник установи виконання покарань сплатять штраф

Постановою Ленінського районного суду м. Дніпропетровська депутата районної ради та колишнього інспектора одного з відділів Дніпровської установи виконання покарань №4 визнано винними у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Так, порушуючи вимоги Закону України «Про запобігання корупції», депутат районної у місті Дніпрі ради без поважних причин несвоєчасно подав щорічну декларацію за 2017 рік.

Крім того, виявлено факт скоєння адміністративного правопорушення колишнім інспектором одного з відділів Дніпровської установи виконання покарань №4, який після звільнення з посади несвоєчасно подав декларацію особи, що припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Погодившись з позицією Дніпропетровської місцевої прокуратури №4, суд призначив їм покарання у вигляді штрафу.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 1484