На Дніпропетровщині викрито директора комунального підприємства, дії якого спричинили державі збитки у сумі близько 2,8 млн грн

Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора комунального підприємства за скоєння злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення, заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах).

Встановлено, що комунальне підприємство з метою заволодіння бюджетними коштами уклало ряд договорів з іншими суб’єктами господарювання на виконання робіт з експлуатації технічних засобів регулювання дорожнього руху, які фактично виконувались працівниками та за допомогою спецтехніки комунального підприємства. Таким чином, грошові кошти міського бюджету, виділені на виконання робіт, безпідставно перераховувались на рахунки приватних підприємств.

Наразі встановлено два епізоди злочину на суму близько 2,8 млн грн.

Директору комунального підприємства повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення.

Встановлюються інші епізоди злочинної діяльності та причетні до злочину особи.

Досудове розслідування триває.
 
 

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 1388