На Дніпропетровщині викрито членів організованого злочинного угруповання, які, незаконно збуваючи ліс, спричинили державі понад 2 млн грн збитків

Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно працівників державного підприємства та фізичної особи-підприємця за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.28 ч.2 ст.246 КК України (незаконна порубка та збут лісу, вчинені повторно організованою групою, що заподіяло істотну шкоду).

Встановлено, що у липні 2017 року директор лісового господарства одного з районів області вступив у злочинну змову з двома працівниками цього господарства та фізичною особою-підприємцем, маючи на меті отримання прибутку шляхом незаконної порубки дерев у лісах.

Так, у період з липня 2017 по квітень 2018 років під час проведення лісозаготівельних робіт на ввірених їм ділянках лісомасиву чоловіки систематично здійснювали порубку лісу в об’ємах, які перевищують зазначені в лісорубних квитках та інших документах обліку деревини. Лісопродукцію у вигляді дров зловмисники у подальшому реалізовували на території міста Кривого Рогу, а грошові кошти розподіляли між собою.

Умисними діями вказані громадяни спричинили державі збитки у розмірі понад 2 млн грн.

Під час чергової незаконної порубки дерев зловмисників було викрито правоохоронними органами.

Наразі всім чотирьом повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.
 

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 1038