На Дніпропетровщині голова ліквідаційної комісії за одержання хабара змушений сплатити штраф

Вироком Жовтоводського міськрайонного суду Дніпропетровської області голову ліквідаційної комісії підприємства визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368-3 КК України (одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду).

У червні 2019 року до голови комісії з припинення дочірнього підприємства промислово-комерційної фірми звернувся громадянин з проханням надати йому довідки про нарахування заробітної плати та трудовий стаж для оформлення пенсії за віком. Посадовець повідомив, що для одержання вказаних документів чоловік повинен передати йому неправомірну вигоду у сумі 1500 гривень.

Між обвинуваченим та Жовтоводською місцевою прокуратурою укладено угоду про визнання винуватості, згідно якої чоловікові призначено покарання у вигляді 8500 гривень штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 2073