У Дніпрі за позовом прокуратури підприємець змушений повернути громаді нежитлові приміщення вартістю понад 700 тис грн та сплатити борг за оренду

Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області задоволено позов Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до фізичної особи-підприємця про стягнення заборгованості, розірвання договору оренди та повернення нежитлових приміщень територіальній громаді.

Встановлено, що у 2018 році між Дніпровською міською радою та фізичною особо-підприємцем укладено договір оренди нежитлових приміщень загальною площею 160 кв.м. вартістю понад 775 тис грн для розміщення торговельного об’єкту з продажу продовольчих товарів. Проте підприємець неналежно виконував умови договору, не сплачував орендну плату, що стало підставою для звернення прокуратури до суду.

Наразі вказаний договір оренди розірвано, підприємець змушений повернути приміщення територіальній громаді та сплатити заборгованість у розмірі майже 53 тис грн (сума боргу та пеня).

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 1890