За клопотанням прокуратури мешканця смт. Кринички, який страждає шизофренією та ледь не вбив свою матір, направлено до психіатричного закладу

Криничанським відділом Дніпродзержинської місцевої прокуратури направлено клопотання до Криничанського районного суду Дніпропетровської області щодо застосування примусових заходів медичного характеру відносно 36-річного громадянина, який скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.15, ч.1 ст. 115 КК України (закінчений замах на умисне вбивство).

Так, у вересні 2019 року мешканець смт. Кринички, перебуваючи у себе в будинку, наніс 63-річній матері близько п’яти ударів кухонним ножем у грудну клітину. Почувши крики, до кімнати прибіг чоловік потерпілої, відштовхнув нападника та викликав швидку медичну допомогу, завдяки чому жінка вижила.  

Під час досудового розслідування встановлено, що підозрюваний страждає на хронічне психічне захворювання у формі шизофренії параноїдної, що позбавляє його можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Наразі за рішенням Криничанського суду Дніпропетровської області  відносно особи обрано запобіжний захід - у виді поміщення до психіатричного закладу в умовах, що виключають її небезпечну поведінку, а саме до Державної установи Українська психіатрична лікарня із суворим наглядом МОЗ України.

 
 
Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 1451