У Кривому Розі припинено діяльність нафтопереробного заводу та мережі АЗС, які реалізовували низькоякісне дизельне паливо та бензин (фото)

Криворізькою місцевою прокуратурою №3 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальну провадженні, розпочатому за фактом шахрайства, вчиненого групою осіб в особливо великих розмірах (ч.4 ст.190 КК України).

Так, у місті Кривому Розі правоохоронними органами виявлено незареєстроване належним чином підприємство – нафтопереробний завод, що здійснював випуск низькоякісного дизельного палива і бензину невідомої торгової марки, які не відповідають вимогам державних стандартів України. У подальшому контрафактне пальне реалізовувалось через незаконні мережі АЗС.

Під час проведення огляду підприємства та автозаправних станцій виявлено та вилучено паливно-роздаточні колонки, автомобільно-заправні станції контейнерного типу, металеві ємності, заповнені нафтопродуктами, обладнання, за допомогою якого здійснювалось виготовлення палива, комп’ютерну техніку тощо.

Наразі діяльність вказаного нафтопереробного заводу та п’яти автозаправних станцій припинено. Встановлюються причетні до злочину особи.

Досудове розслідування триває.

 

 

 
Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 1261