У Дніпрі судитимуть двох громадян, які вимагаючи грошові кошти, спричинили місцевому мешканцю понад 160 тис грн шкоди

Прокуратурою Дніпропетровської області скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох громадян за вимагання грошових коштів за попередньою змовою, самовільне присвоєння владних повноважень та легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ч.2 ст.189, ч.1 ст.353 та ч.1 ст.209 КК України).

За даними слідства, з червня по вересень минулого року вказані особи, за попередньою змовою, незаконно вимагали від потерпілого – мешканця Дніпра – грошові кошти, погрожуючи заподіяти йому та членам його родини тяжкі тілесні ушкодження. При цьому один зі зловмисників представився працівником Управління Служби безпеки України, самовільно присвоївши собі владні повноваження службової особи, та в подальшому, з метою приховування незаконного походження отриманих від злочинної діяльності коштів, здійснив низку фінансових операцій з грошима, що передували їх легалізації. Внаслідок таких дій потерпілому спричинено майнову шкоду на суму понад 160 тис. грн.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалось СУ ГУНП в області за оперативного супроводження Головного Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України в м. Дніпро, процесуальне керівництво – прокуратурою Дніпропетровської області. Обвинувальний акт щодо вказаних осіб скеровано до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська для розгляду по суті.

 
 
Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 452