Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу прокуратури Дніпропетровщини нового очільника та двох його заступників

14 квітня 2020 року заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу прокуратури Дніпропетровської області нового очільника – старшого радника юстиції Олександра Панченко.

Ігор Мустеца наголосив, що основною задачею новопризначеного прокурора Дніпропетровської області бачить виконання тих конституційних функцій, які покладено на органи прокуратури на основі фундаментальних принципів існування правової держави – верховенства права та верховенства закону, а також відновлення довіри до прокуратури та правоохоронної системи в цілому.

У свою чергу Олександр Панченко зазначив, що докладе максимум зусиль для відновлення законності в регіоні, порушених прав громадян та інтересів держави. «Першочерговою буде робота на пріоритетних напрямках – боротьба з корупцією, викриття злочинів у бюджетній сфері, а також такого ганебного явища, як тиск на бізнес. Наша задача – скоординувати роботу усіх правоохоронних органів у регіоні», - наголосив він.

Працюючи в органах прокуратури з 2001 року, Олександр Панченко обіймав керівні посади, у тому числі й в апараті прокуратури області. Остання займана ним посада – керівник Павлоградської місцевої прокуратури.

Також колективу органів прокуратури Дніпропетровщини було представлено новопризначених заступників прокурора області. Ними стали старший радник юстиції Олена Курінна, яка в органах прокуратури працює з 1996 року (остання займана посада – начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області), та старший радник юстиції Сергій Біжко, який обіймав посаду першого заступника керівника Дніпропетровської місцевої прокуратури №4, в органах прокуратури працює з 1998 року.

 

 

 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 4499