В рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння грошовими коштами та майном комунального підприємства міськради, правоохоронними органами проведено ряд обшуків

Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом заволодіння грошовими коштами та майном комунального підприємства Дніпровської міської ради (ч.3 ст.191 КК України).

За даними слідства, протягом 2019-2020 років службовими особами комунального підприємства міськради укладено ряд договорів з суб’єктами господарювання на проведення робіт з демонтажу об’єктів нерухомості, вартість яких складала понад 47 мільйонів гривень. Незважаючи на те, що фактично вказані роботи були виконані за рахунок власних ресурсів комунального підприємства, бюджетні кошти за їх проведення було перераховано на рахунки підприємств-підрядників, а у подальшому – підприємствам, що мають ознаки фіктивності. Крім цього, одержаний від демонтажу металобрухт без обліку здавався до приватних пунктів прийому, а отримані готівкові кошти розподілялися між працівниками комунального підприємства.

Під час проведення санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях комунального підприємства, суб`єктів господарювання та у помешканнях причетних до злочинної діяльності осіб правоохоронними органами вилучено 34 тони металобрухту, спеціальну та комп’ютерну техніку, документацію, банківські картки тощо.

Досудове розслідування триває. Встановлюються інші причетні до скоєння злочину особи.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 258