На Дніпропетровщині проводяться обшуки в рамках розслідування справи щодо розкрадання бюджетних коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з оперативними співробітниками та слідчими СУ ДФС в області, слідчими СУ ГУНП в області в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом розтрати бюджетних коштів (ч.3 ст.191 КК України), проведено ряд обшуків в приміщеннях управлінь Нікопольської та Павлоградської міських рад, комунального підприємства Дніпровської міської ради, товариства з обмеженою відповідальністю та за місцем мешкання фігурантів справи.

Так, правоохоронними органами викрито злочинну схему розкрадання бюджетних коштів службовими особами ТОВ, комунальних підприємств міських рад (Дніпровської, Нікопольської, Павлоградської) та управлінь вказаних рад.

За результатом тендерних закупівель товариство з обмеженою відповідальністю виконувало роботи з чищення каналізаційних колекторів та спорожнення стічних канав у декількох містах області, за що у період з 2019 по 2020 рр. отримало понад 29,7 млн грн бюджетних коштів. Проте, за даними слідства, значна частина цих коштів була переведена на рахунки транзитно-конвертаційних підприємств, конвертована у готівку та розподілена між учасниками злочинної схеми.

В ході санкціонованих обшуків правоохоронними органами вилучено тендерну та проектно-кошторисну документацію, первинні бухгалтерські документи, договори, електронні носії інформації, печатки та грошові кошти.

Наразі слідчі дії тривають. Встановлюється коло причетних до злочину осіб та сума завданих громаді збитків.

 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

 

кількість переглядів: 1724