На Дніпропетровщині судитимуть подружжя за розбещення власної 3-річної доньки та розповсюдження дитячої порнографії в мережі Інтернет

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 38-річного мешканця Вільногірська та його дружини за розбещення малолітньої дитини, а також виготовлення та розповсюдження відеопродукції, що містить дитячу порнографію (ч.2 ст.156 та ч.5 ст.301 КК України). 

Так, з метою виготовлення відеопродукції порнографічного характеру, подружжя, вступивши у злочинну змову, вчинили розпусні дії щодо власної 3-річної доньки, знімали це на камеру, після чого розмістили фото та відео дитини в мережі Інтернет.

Крім того, під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання подружжя правоохоронними органами виявлено та вилучено 9 сліп-пакетів з особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом загальною масою понад 63 г, які чоловік придбав та зберігав для власного вживання. Окрім вказаних кримінальних правопорушень йому також інкримінується вчинення злочину за ч.1 ст.309 КК України (незаконне придбання, виготовлення, зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 
 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 983