Понад 15 мільйонів гривень збитків: у Дніпрі директор Департаменту міської ради та керівник підрядної організації підозрюються у зловживанні службовим становищем

Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службового підроблення, вчиненого посадовцями Дніпровської міської ради та директором підрядного підприємства (ч.2 ст.364 та ч.1 ст. 366 КК України).

Так, між одним з Департаментів Дніпровської міської ради та підприємством-підрядником було укладено договір на розробку проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронної зони р. Дніпро. Незважаючи на те, що виготовлений проект не відповідав вимогам чинного законодавства (не було проведено обов’язкову для даного виду послуг експертизу) і фактично роботи не виконані, міською радою безпідставно перераховано підряднику 15,7 мільйонів гривень.

Наразі директору Департаменту ДМР повідомлено про підозру у вчиненні вищезазначених злочинів, а керівник підрядної організації підозрюється у службовому підроблені (ч.1 ст.366 КК України).

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється Управління Служби безпеки України в області.

 
 
 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 1174