Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
На Дніпропетровщині учасники злочинної групи, якої протягом 16 років ґвалтували, розбещували дітей та розповсюджували дитячу порнографію у мережі Інтернет, опинилися на лаві підсудних

Злочинну діяльність двоє учасників групи розпочали ще у 2002 році та поступово залучили до неї ще двох осіб. Нехтуючи загальнолюдськими принципами моралі, зловмисники систематично ґвалтували та розбещували малолітніх дітей, користуючись тим, що потерпілі перебували у безпорадному стані та не могли чинити опір. Знущання над дітьми учасники групи фіксували на відео, які у подальшому розповсюджували у мережі Інтернет.

Серед причетних до злочинів осіб були три молоді жінки (одна з них колишня жертва ґвалтівників), які примушували до участі у створенні порнографічної продукції та до сексуальної експлуатації власних дітей.

Дії трьох учасників групи кваліфікуються за ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156 та ч. ч. 4, 5 ст.301 КК України (зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років; розбещення малолітніх; виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, що містять дитячу порнографію). Їх спільнику – організатору групи, окрім вказаних правопорушень, інкримінується також задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, вчинене щодо малолітньої (ч.3 ст.153 КК України).

Також на лаві підсудних опинився ще один співучасник за зґвалтування малолітніх (ч.4 ст.152 КК України) та їх спільна знайома - за розбещення дітей (ч.2 ст.156 КК України).

Судовий розгляд кримінального провадження триває.
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 3324