У Кам’янському прокуратура вимагає скасувати договір на постачання у дитячий садочок риби через неналежні умови її транспортування

  Кам’янською окружною прокуратурою направлено до суду позовну заяву в інтересах держави до комунального закладу освіти та фізичної особи-підприємця про визнання недійсним договору про закупівлю товару.

  Так, у січня 2021 року між дошкільним навчальним закладом у м. Кам’янське та фізичною особою-підприємцем укладено договір на постачання замороженої риби для харчування дітей на суму близько 152 тис грн.

  Прокуратура вимагає розірвати вказаний договір, адже у суб’єкта господарювання відсутні умови для перевезення та зберігання замороженої риби. Для участі у процедурі закупівлі підприємець надав документи на транспортний засіб, який є звичайним легковим автомобілем, переобладнаним з вантажного, без жодних холодильних установок.

  Нехтування правилами перевезення продуктів харчування несе потенційну загрозу здоров’ю дітей, у зв’язку з чим прокуратура звернулась до суду.

  Наразі позов перебуває на розгляді у суді.

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 656