Службова недбалість зі збитками у майже 50 млн грн – підозрюється ревізор-інспектор Криворізької податкової інспекції

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури державному ревізору-інспектору Криворізької північної державної податкової інспекції Головного управління ДПС в області повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричила державі тяжкі наслідки (ч.2 ст.367 КК України).

За даними слідства, вказана особа, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, під час планової документальної перевірки одного з найбільших промислових підприємств міста Кривого Рогу склала акт, в якому не зазначила про наявні порушення Податкового кодексу України, а саме -  заниження останнім екологічного податку (застосовування іншого коефіцієнту до ставки податку, який встановлюється залежно від місця розміщення відходів в навколишньому природному середовищі).

Внаслідок службової недбалості ревізора-інспектора державі спричинено збитки у майже 50 млн грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 178