Понад 5 тис. грн. штрафу сплатить колишній заступник голови Дніпропетровської обласної ради за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією

Апеляційний суд Дніпропетровської області погодився з позицією прокуратури Дніпропетровської області та залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким колишнього заступника голови Дніпропетровської обласної ради Віктора Науменка визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ч.2 ст.172-4 КУпАП (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності).

Встановлено, що вказаний посадовець з листопада 2010 року, будучи службовою особою органу місцевого самоврядування, також являвся засновником товариства з обмеженою відповідальністю та входив до складу органу його правління, чим порушив обмеження, передбачені ч.1 ст.25 Закону України «Про запобігання корупції».

Кіровським районним судом м. Дніпропетровська В. Науменка визнано винним у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення; на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді 5100 гривень штрафу. Вказане рішення суду він намагався оскаржити, проте прокуратурою провину останнього доведено.

 
 

Прес-служба прокуратури області

718-13-16
кількість переглядів: 1804