У Дніпрі за втручання прокуратури підприємець повернув громаді нежитлове приміщення вартістю понад півмільйона гривень та сплатив борг за оренду

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позов Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до фізичної особи-підприємця про стягнення заборгованості та зобов’язання повернути державі нежитлове приміщення.

Встановлено, що у листопаді 2014 року між Дніпропетровською міською радою та фізичною собою-підприємцем укладено договір оренди нежитлового приміщення площею близько 176 кв.м. вартістю майже 570 тис грн у місті Дніпрі для використання під розміщення кафе. Строк дії договору – до 2017 року.

Проте підприємець систематично не сплачував орендну плату, внаслідок чого утворилась заборгованість у розмірі майже 124 тис грн. Крім того, після закінчення строку дії договору, орендар продовжив використовувати приміщення.

Наразі за втручання прокуратури підприємець повернув територіальній громаді вказане приміщення та сплатив борг у повному обсязі.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 292