На Дніпропетровщині директор підприємства-підрядника підозрюється у заволодіння державними коштами у розмірі майже 100 тис грн

Криворізькою місцевою прокуратурою №3 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю за скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Встановлено, що у 2018 році між товариством з обмеженою відповідальністю та комунальним підприємством укладено договір на виконання робіт з відновлення асфальтно-бетонного покриття після ремонту окремих ділянок теплових мереж. Маючи на меті заволодіння грошовими коштами комунального підприємства, директор товариства з обмеженою відповідальністю видала акт приймання виконаних будівельних робіт, в який внесено завідомо неправдиві відомості щодо фактичного об’єму цих робіт та їх вартості.

Умисними діями директор підприємства-підрядника спричинила комунальному підприємству шкоду у розмірі майже 100 тис грн.

Наразі їй повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 2571