На лаві підсудних опинилися двоє громадян, які незаконно зберігали бойові припаси та вибухові речовини

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальні акти відносно двох раніше судимих громадян за скоєння кримінальних правопорушень, передбаченого ч.1 ст.263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами ).

Так, під час проведення санкціонованого обшуку у будинку мешканця одного з сіл Синельниківського району правоохоронними органами виявлено та вилучено споряджений корпус  ручної осколкової гранати РГД-5  та  запал типу УЗГРМ-2, які останній зберігав без передбаченого законом дозволу.

Крім того, викрито мешканця міста Дніпра, який носив з собою реактивну протитанкову гранату РПГ-18, що виготовлена промисловим способом та придатна для здійснення вибуху. В ході особистого обшуку вибуховий пристрій було також вилучено правоохоронцями.

Наразі судовий розгляд кримінальних проваджень триває.

 

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 
 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 1359