Раніше судимий мешканець Дніпра, на рахунку якого 24 епізоди крадіжок та скоєння ряду інших злочинів, опинився за ґратами

Вироком Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська 40-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.263, ч.2,3 ст.185, ч.2 ст.15 ч.2 ст.185, ч.2 ст.309, ч.2 ст.197-1 та ст.395 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами; крадіжка, закінчений замах на скоєння крадіжки; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту; самовільне зайняття земельної ділянки; порушення правил адміністративного нагляду).

Встановлено, що вказаний громадянин, маючи незняту та непогашену судимість, на шлях виправлення не став та продовжив скоювати злочини.

Так, на початку 2019 року чоловік вчинив близько 24 крадіжок на загальну суму понад 60 тис грн. Шляхом підбору ключів зловмисник проникав до квартир мешканців Дніпра, звідки таємно викрадав грошові кошти, побутову техніку, комп’ютери, ноутбуки, золоті прикраси та інше майно. Крім того, обвинувачений неодноразово скоював крадіжки з полиць магазинів, але не завжди доводив злочини до кінця, адже був викритий співробітниками охорони. 

Продовжуючи злочинну діяльність, вказаний громадянин без будь-яких правовстановлюючих документів самовільно зайняв земельну ділянку, що знаходиться в охоронній зоні поблизу підземного газопроводу у центральному районі міста Дніпра, та незаконно встановив там кіоск.

У січні  2019 року за скоєння адміністративного правопорушення чоловіка зупинили співробітники поліції та під час особистого огляду виявили медичний шприц з особливо небезпечним наркотичним засобом – опієм ацетильованим масою близько 2 г, який останній незаконно придбав та зберігав без мети збуту.

Вину підсудний визнав повністю. Обвинувачення підтримувалось Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2.

За сукупністю злочинів (у вересні поточного року чоловікові винесено вирок за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263) суд призначив йому покарання у вигляді 3 років та 4 місяців позбавлення волі.

  

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 1623