У Дніпрі суд обрав запобіжний захід директору підприємства, який підозрюється у заволодінні майже 7 млн грн державних коштів, виділених на ремонт шкіл

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, прокуратури Дніпропетровської області та Дніпропетровської місцевої прокуратури №4 директору підприємства, що здійснювало капітальний ремонт приміщень двох шкіл у Дніпрі, повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами у майже 7 млн грн (ч.5 ст.191 КК України).

За даними слідства, протягом 2019 року між Дніпровською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори на капітальний ремонт приміщень двох шкіл у Дніпрі. З метою заволодіння бюджетними коштами директор товариства залучив у якості субпідрядних організацій фіктивні підприємства та перерахував їм кошти, виділені на ремонт закладів освіти, достовірно знаючи, що фактично роботи ними виконуватись не будуть.  

Внаслідок дій посадовця державі спричинено збитки на вказану суму.

Наразі суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у понад 500 000 гривень. Прокуратурою вирішується питання щодо апеляційного оскарження вказаного рішення суду.

 
 
 
 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 273