На лаві підсудних опинився громадянин Палестини, який заради коштів та майна позбавив життя товариша

Дніпродзержинською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 24-річного громадянина Палестини за скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 та ч.3 ст.185 КК України (умисне вбивство, розбій, крадіжка).

Так, подія сталася у вересні 2017 року. Заради легкої наживи вказаний молодик вирішив скоїти розбійний напад на знайомого – громадянина Королівства Марокко, - достовірно знаючи про наявність у нього грошових коштів. Під приводом поїздки до Одеси обвинувачений разом з приятелем ввели потерпілого в оману та відвезли у протилежному напрямку - до Криничанського району, де, зупинившись на автошляху біля с. Адамівка, задушили.

Далі чоловіки заволоділи грошовими коштами жертви у сумі 300 доларів США, мобільним телефоном та ключами від квартири, після чого перенесли тіло до лісосмуги та повернулися у м. Дніпро. За допомогою ключів зловмисники проникли до квартири потерпілого, звідки таємно викрали ноутбук, зовнішній акумулятор та 2700 доларів США.

У січні поточного року зловмисника було затримано у Харкові, його спільник перебуває у розшуку.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 241