На Дніпропетровщині виявлено факт привласнення понад 350 тис грн бюджетних коштів - під підозрою опинилися голова однієї з міських рад та директор підприємства

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань та Головного управління Національної поліції в області викрито голову міської ради та комерційного директора  приватного підприємства, діями яких державі спричинено збитки у сумі понад 350 тис грн.

 

За даними слідства, між однією з міських рад області та приватним підприємством укладено договір про постачання природного газу населенню.  Так, протягом 2018-2019 років, зловживаючи службовим становищем, голова міської ради підписав з вказаним підприємством додаткові угоди до договору, в яких неправомірно збільшено вартість природного газу. Внаслідок таких дій підприємству зайво перераховано понад 350 тис грн бюджетних коштів, що спричинило тяжкі наслідки інтересам територіальної громади.

Наразі голові міської ради повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364 та ч.1 ст.366 КК України (зловживання службовим становищем, службове підроблення).

Директор підприємства підозрюється у привласненні бюджетних коштів та службовому підробленні (ч.4 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України).

Досудове розслідування триває.
 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 521